В КПІ ім. І.Сікорського створено атестаційну комісію з проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем

На виконання Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII та відповідно до Порядку проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2018 № 605, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» при Інституті енергозбереження та енергоменеджменту на базі Центру підготовки енергоменеджерів створено атестаційну комісію з проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем.