Центр підготовки енергоменеджерів

м. Київ 03056, вул. Борщагівська 115, кімн. 310
Тел.: +38044 204 86 07, факс: +38044 204 86 43, e-mail: tcem@ukr.net

    Центр підготовки енергоменеджерів (ЦПЕМ) є самостійною організацією, створеною на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університета України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". ЦПЕМ було засновано у 1996 році для підтримки політики уряду України - підвищення ефективності енерговикористання. Європейське Співтовариство (ЄС), підтримуючи цю політику, надало методичну й фінансову допомогу в створенні ЦПЕМ.
    Головним завданням Центру є передача досвіду та "ноу-хау" ЄС в сфері енергетичного менеджменту для підвищення енергоефективності у всіх секторах української економіки.
    Наш Центр оснащено сучасними технологіями та обладнанням у сфері енергозбереження для демонстрації переваг ефективного використання енергії та досягнень інших країн у цій сфері. Навчання проводиться фахівцями високого рівня, більшість цих фахівців - професорсько-викладацький склад 
Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

     Після проходження курсів підвищення кваліфікації та успішного складання випускного тесту слухачам видається свідоцтво КПІ ім. Ігоря Сікорського та сертифікат Європейського Союзу англійською мовою.

Директор ЦПЕМ Коцар Олег Вікторович
канд.техн.наук, доцент
e-mail: kovpers@ukr.netОстанні новини

ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського перенесено початок стаціонарного навчання і в дистанційному режимі подовжено прийом документів на курси підвищення кваліфікації за Модулем 1, а також за Модулем 2: «Робота енергоаудиторів з Фондом енергоефективності».